Suplování:   Pátek 18.3.2016 (Pátý)

datum výpisu: 17.3.2016 (11:19)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

       

KLOk

KLOk

       

1.G

       

KLOk

KLOk

       

2.F

       

KLOk

KLOk

       

2.G

       

KLOk

KLOk

       

3.F

       

KLOk

KLOk

       

3.G

       

KLOk

KLOk

       

4.F

       

KLOk

KLOk

       

4.G

       

KLOk

KLOk

       

5.F

       

KLOk

KLOk

       

6.G

       

KLOk

KLOk

       

7.F

       

KLOk

KLOk

       

7.G

       

KLOk

KLOk

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Blahušová Jana

         

..

       

Cihelková Jitka

       

..

         

Dvořáková Jana

       

..

         

Fialová Jitka

         

..

       

Franc Tomáš

         

..

       

Hemerová Michaela

       

..

         

Jedličková Gabriela

         

..

       

Kalová Dagmar

         

..

       

Klínská Věra

         

..

       

Klopacz Zuzana

       

..

         

Kosek Dagmar Inge

         

..

       

Kovalovská Zdenka

       

..

         

Krulíková Světlana

       

..

..

       

Kunovjánková Eva

       

..

         

Nováková Eliška

         

..

       

Padevětová Markéta

       

..

..

       

Patová Renata

         

..

       

Pěničková Helena

       

..

         

Pěničková Helena

   

-

             

Procházková Hana

       

..

         

Ročková Jana

     

-

           

Rozumová Iveta

         

..

       

Růžičková Blanka

       

..

         

Semrádová Jaroslava

       

..

         

Skokanová Zuzana

       

..

         

Stárková Pavla

         

..

       

Vyhlídalová Jana

       

..

         

Wokounová Miroslava

         

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

103

       

Sou

Sou

       

104

       

Sou

Sou

       

105

       

Sou

Sou

       

109

       

Sou

Sou

       

201

       

Sou

Sou

       

203

       

Sou

Sou

       

204

       

Sou

Sou

       

205

       

Sou

Sou

       

206

       

Sou

Sou

       

210

       

Sou

Sou

       

F

       

Sou

Sou

       

303

     

Sou

           

Ch

   

Sou

             

403

       

Sou

Sou

       

405

       

Sou

Sou

       

406

       

Sou

Sou

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Kučerová Olga

5.hod

změna

CH

5.G

(303)

 

Nosková Iva

3.hod

přesun <<

M

8.F (M2)

(401)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

M

8.F (M2)

 

na 3.hod

 

5.hod

změna

M

8.F (M1)

(305)

 

Hemerová Michaela

5.hod

odpadá

M

5.F (Aj2)

 

Klokan

Kalová Dagmar

4.hod

odpadá

Šj

6.G (Aj1)

 

Klokan

Krajčová Jitka

4.hod

odpadá

CH

4.G

 

Klokan

Landsdorf Jiří

4.hod

odpadá

Tv

1.A (Chl)

 

Klokan

 

5.hod

odpadá

Tv

2.G (Chl)

 

Klokan

Nejmanová Libuše

3.hod

přesun <<

Čj

8.F (M1)

(304)

z 4.hod

 

3.hod

přesun >>

Čj

8.F

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Čj

8.F

(304)

z 3.hod

 

4.hod

přesun >>

Čj

8.F (M1)

 

na 3.hod

 

5.hod

změna

Čj

8.F (M2)

(304)

 

Nováková Eliška

4.hod

odpadá

Aj

2.F (Aj 1)

 

Klokan

Pěničková Helena

5.hod

odpadá

IVT

5.F (Aj1)

 

Klokan

 

2. hod Obecný pedagogický dozor

Plachý Petr

3.hod

změna

Čj

4.A

(305)

 

Procházková Hana

1.hod

navíc

Bi

3.F (Dív)

(401)

 
 

1.hod

odpadá

Bi

3.F (Chl)

 

zrušeno

Ročková Jana

3. hod Obecný pedagogický dozor

Semrádová Jaroslava

5.hod

odpadá

Čj

2.F

 

Klokan

Skokanová Zuzana

3.hod

změna

M

3.A

(103)

 

Sůrová Jana

5.hod

změna

Čj

6.F

(301)

 

Švarcová Eva

1.hod

navíc

Tv

3.F (Chl)

(Tm)

 
 

1.hod

odpadá

Tv

3.F (Dív)

 

zrušeno

Vaňková Lucie

4.hod

změna

Čj

1.F

(401)

 
 

5.hod

změna

Čj

1.F (Aj2)

(306)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4., 5. hod Klokan

1.F

4.hod

Čj

 

(401)

změna

Vaňková Lucie

 
 

5.hod

Čj

Aj2

(306)

změna

Vaňková Lucie

 

1.G

4., 5. hod Klokan

2.F

4., 5. hod Klokan

2.G

4., 5. hod Klokan

3.A

3.hod

M

 

(103)

změna

Skokanová Zuzana

 

3.F

1.hod

Bi

Dív

(401)

navíc

Procházková Hana

 
 

1.hod

Tv

Chl

(Tm)

navíc

Švarcová Eva

 
 

1.hod

Bi

Chl

 

odpadá

 

(Pz)

 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Šv)

 

4., 5. hod Klokan

3.G

4., 5. hod Klokan

4.A

3.hod

Čj

 

(305)

změna

Plachý Petr

 

4.F

4., 5. hod Klokan

4.G

4., 5. hod Klokan

5.F

4., 5. hod Klokan

5.G

5.hod

CH

 

(303)

změna

Kučerová Olga

 

6.F

5.hod

Čj

 

(301)

změna

Sůrová Jana

 

6.G

4., 5. hod Klokan

7.F

4., 5. hod Klokan

7.G

4., 5. hod Klokan

8.F

3.hod

Čj

M1

(304)

přesun <<

Nejmanová Libuše

z 4.hod

 

3.hod

M

M2

(401)

přesun <<

Nosková Iva

z 4.hod

 

3.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

Čj

 

(304)

přesun <<

Nejmanová Libuše

z 3.hod

 

4.hod

Čj

M1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

Čj

M2

(304)

změna

Nejmanová Libuše

 
 

5.hod

M

M1

(305)

změna

Nosková Iva

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři