Suplování:   Středa 27.4.2016 (Pátý)

datum výpisu: 27.4.2016 (7:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.G

         

Tříd

Tříd

     

6.G

         

Pře

Pře

Pře

Pře

Pře

7.G

         

Pře

Pře

Pře

Pře

Pře

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kunovjánková Eva

         

..

..

-

-

-

Lorenc Jan

..

..

Sr

-

Ks

..

-

     

Navrátilová Danuše

-

-

-

Bl

Va

Pz

....

-

-

-

Plachý Petr

 

..

Sk

           

Vaňková Lucie

         

..

..

....

....

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

210

         

Pře

Pře

     

F

             

Absc

   

306

 

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

       

401

         

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

404

 

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Změny v rozvrzích učitelů:

Bárta Jan

2.hod

změna

D

3.G

(401)

 

Blahušová Jana

3.hod

supl. (Nv)

Čj

5.G (Aj1)

(VT1)

 

Fialová Jitka

6.hod

odpadá

Aj

6.G (Aj2)

 

Přednáška

Klínská Věra

6.hod

odpadá

Fj

5.G (Fj)

 

Třídnická hodina

Klopacz Zuzana

5.hod

změna

Z

3.F

(109)

 
 

6.hod

změna

Z

2.F

(306)

 
 

8.hod

změna

Z

6.F

(301)

 

Kosek Dagmar Inge

4.hod

supl. (Lo)

Tv

5.F (Chl)

(VT2)

 

Kovalovská Zdenka

6.hod

odpadá

Nj

5.G (Nj)

 

Třídnická hodina

Krulíková Světlana

2.hod

supl. (Pl)

Čj

7.G

(405)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

5.G (TVd)

 

Třídnická hodina

Kunovjánková Eva

5.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Lorenc Jan

0.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Procházková Hana

3.hod

navíc

Bi

3.A (B2)

(LBi)

 
 

3.hod

odpadá

Bi

3.A (B1)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Bi

3.A (B2)

(LBi)

 
 

4.hod

odpadá

Bi

3.A (B1)

 

zrušeno

 

5.hod

supl. (Nv)

Bi

3.A

(305)

 

Ročková Jana

3.hod

navíc

CH

3.A (CH1)

(LCh)

 
 

3.hod

odpadá

CH

3.A (CH3)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

CH

3.A (CH1)

(LCh)

 
 

4.hod

odpadá

CH

3.A (CH3)

 

zrušeno

Skokanová Zuzana

3.hod

supl. (Pl)

M

4.A

(103)

 

Stárková Pavla

2.hod

supl. (Lo)

Bi

4.F

(403)

 

Šafaříková Hana

1.hod

změna

M

1.F

(403)

 
 

2.hod

změna

M

6.F (Chl)

(103)

 
 

3.hod

změna

M

5.G (Aj2)

(Bi)

 
 

4.hod

změna

M

5.G (Aj1)

(Ch)

 

Šašková Vlasta

3.hod

navíc

Fy

3.A (F3)

(LF)

 
 

3.hod

odpadá

Fy

3.A (F2)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Fy

3.A (F3)

(LF)

 
 

4.hod

odpadá

Fy

3.A (F2)

 

zrušeno

Vaňková Lucie

4.hod

supl. (Nv)

Čj

5.G (Aj2)

(VT1)

 
 

5.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.F

1.hod

M

 

(403)

změna

Šafaříková Hana

 

1.G

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

2.F

6.hod

Z

 

(306)

změna

Klopacz Zuzana

 

2.G

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

3.A

3.hod

Fy

F3

(LF)

navíc

Šašková Vlasta

 
 

3.hod

CH

CH1

(LCh)

navíc

Ročková Jana

 
 

3.hod

Bi

B2

(LBi)

navíc

Procházková Hana

 
 

3.hod

Bi

B1

 

odpadá

 

(Pz)

 

3.hod

Fy

F2

 

odpadá

 

(Ša)

 

3.hod

CH

CH3

 

odpadá

 

(Rč)

 

4.hod

CH

CH1

(LCh)

navíc

Ročková Jana

 
 

4.hod

Fy

F3

(LF)

navíc

Šašková Vlasta

 
 

4.hod

Bi

B2

(LBi)

navíc

Procházková Hana

 
 

4.hod

Bi

B1

 

odpadá

 

(Pz)

 

4.hod

Fy

F2

 

odpadá

 

(Ša)

 

4.hod

CH

CH3

 

odpadá

 

(Rč)

 

5.hod

Bi

 

(305)

supluje

Procházková Hana

(Nv)

3.F

5.hod

Z

 

(109)

změna

Klopacz Zuzana

 

3.G

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pl)

 

2.hod

D

 

(401)

změna

Bárta Jan

 

4.A

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

 

3.hod

M

 

(103)

supluje

Skokanová Zuzana

(Pl)

 

5.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Ku)

4.F

2.hod

Bi

 

(403)

supluje

Stárková Pavla

(Lo)

4.G

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

 

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Lo)

5.F

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

 

4.hod

Tv

Chl

(VT2)

supluje

Kosek Dagmar Inge

(Lo)

5.G

3.hod

Čj

Aj1

(VT1)

supluje

Blahušová Jana

(Nv)

 

3.hod

M

Aj2

(Bi)

změna

Šafaříková Hana

 
 

4.hod

Čj

Aj2

(VT1)

supluje

Vaňková Lucie

(Nv)

 

4.hod

M

Aj1

(Ch)

změna

Šafaříková Hana

 
 

5., 6. hod Třídnická hodina

6.F

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

 

2.hod

M

Chl

(103)

změna

Šafaříková Hana

 
 

8.hod

Z

 

(301)

změna

Klopacz Zuzana

 

6.G

skup Aj2: 5.- 9. hod Přednáška

7.F

0.hod

Sh

SH2

 

odpadá

 

(Lo)

7.G

2.hod

Čj

 

(405)

supluje

Krulíková Světlana

(Pl)

 

skup Šj: 5.- 9. hod Přednáška

8.F

6.hod

Šj

A2

 

odpadá

 

(Ku)

 

Zpracováno v systému Bakaláři