Suplování:   Pátek 29.4.2016 (Pátý)

datum výpisu: 29.4.2016 (8:53)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.F

 

Tříd

               

1.G

ORD

Tříd

               

4.A

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.F

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Buzek Oldřich

 

..

               

Cihelková Jitka

 

..

               

Navrátilová Danuše

....

..

Sm

..

Pl

....

-

-

-

-

Nejmanová Libuše

-

..

 

..

           

Patová Renata

         

..

     

Skokanová Zuzana

 

..

 

..

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

404

     

Opr

Opr

Opr

       

406

   

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Změny v rozvrzích učitelů:

Nosková Iva

4.hod

odpadá

M

8.F (M2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

8.F (M1)

 

Obecná absence třídy

Blahušová Jana

5.hod

změna

NNj

1.G (Nj)

(Hv)

 

Buzek Oldřich

4.hod

odpadá

Aj

4.A (Vv)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

změna

Aj

1.F (Aj1)

(J3)

 
 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Cihelková Jitka

2.hod

odpadá

Aj

8.F (A2)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

Aj

7.G (Aj1)

(306)

 
 

4.hod

změna

Aj

1.G (Aj1)

(J1)

 
 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Franc Tomáš

7.hod

odpadá

FV

4.A (VF)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FV

4.A (VF)+

 

Obecná absence třídy

Klínská Věra

1.hod

odpadá

NFj

1.F (Fj)

 

Třídnická hodina

Klopacz Zuzana

1.hod

přesun <<

Z

3.A

(301)

z 5.hod

 

3.hod

přesun <<

Z

7.F

(401)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

Z

3.A

 

na 1.hod

 

6.hod

přesun >>

Z

7.F

 

na 3.hod

Knypl Jaroslav

1.hod

odpadá

Tv

4.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Tv

4.A (Chl)

 

zrušeno

Kosek Dagmar Inge

1.hod

odpadá

NNj

1.F (Nj)

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Nj

8.F (A1)

 

zrušeno

Kovalovská Zdenka

5.hod

odpadá

Nj

4.A (Nj)

 

Obecná absence třídy

Kunovjánková Eva

1.hod

odpadá

Šj

8.F (A2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Šj

4.A (Šj)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Šk

8.F (Šk)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

Šk

8.F (Šk)+

 

Obecná absence třídy

Nejmanová Libuše

2.hod

navíc

Chv

8.F

(304)

 
 

2.hod

odpadá

Čj

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Čj

8.F (M1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Čj

8.F (M2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Čj

5.F (Aj1)

 

zrušeno

 

0., 1., 3. hod Obecný pedagogický dozor

Plachý Petr

1.hod

odpadá

Čj

4.A (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Čj

4.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Nv)

Čj

5.G

(109)

 

Procházková Hana

0.hod

odpadá

Tv

1.G (Dív)

 

Organizační důvody.

Ročková Jana

3.hod

přesun <<

CH

3.A

(305)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CH

3.A

 

na 3.hod

Růžičková Blanka

5.hod

supl. (Pa)

Ov

3.F

(203)

 
 

7.hod

odpadá

SV

4.A (VSV1)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SV

4.A (VSV1)

 

Obecná absence třídy

Semrádová Jaroslava

2.hod

supl. (Nv)

Čj

3.A

(305)

 

Skokanová Zuzana

0.hod

odpadá

M

4.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

navíc

Chv

4.A

(103)

 
 

2.hod

odpadá

M

4.A (Dív)

 

zrušeno

 

1., 3. hod Obecný pedagogický dozor

Stárková Pavla

2.hod

přesun <<

D

1.A

(104)

z 6.hod

 

3.hod

změna

Ov

1.G

(303)

 
 

6.hod

přesun >>

D

1.A

 

na 2.hod

Sůrová Jana

2.hod

změna

Čj

1.G

(201)

 

Švarcová Eva

4.hod

odpadá

Aj

4.A (Hv)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

D

 

(104)

přesun <<

Stárková Pavla

z 6.hod

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ne)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.F

5.hod

Aj

Aj1

(J3)

změna

Buzek Oldřich

 
 

1. hod Třídnická hodina

1.G

2.hod

Čj

 

(201)

změna

Sůrová Jana

 
 

3.hod

Ov

 

(303)

změna

Stárková Pavla

 
 

4.hod

Aj

Aj1

(J1)

změna

Cihelková Jitka

 
 

5.hod

NNj

Nj

(Hv)

změna

Blahušová Jana

 
 

1. hod Třídnická hodina

 

0. hod Organizační důvody.

3.A

1.hod

Z

 

(301)

přesun <<

Klopacz Zuzana

z 5.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(Nv)

 

2.hod

Čj

 

(305)

supluje

Semrádová Jaroslava

(Nv)

 

3.hod

CH

 

(305)

přesun <<

Ročková Jana

z 6.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Sk)

 

5.hod

Z

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.F

5.hod

Ov

 

(203)

supluje

Růžičková Blanka

(Pa)

4.A

2.hod

Chv

 

(103)

navíc

Skokanová Zuzana

 
 

2.hod

M

Dív

 

odpadá

 

(Sk)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

 

0., 1., 3.- 9. hod Obecná absence třídy

5.F

1.hod

Čj

Aj2

 

odpadá

 

(Ne)

 

6.hod

Čj

Aj1

 

odpadá

 

(Ne)

5.G

4.hod

Čj

 

(109)

supluje

Plachý Petr

(Nv)

6.F

6.hod

Vv

S2

 

odpadá

 

(Pa)

7.F

3.hod

Z

 

(401)

přesun <<

Klopacz Zuzana

z 6.hod

 

3.hod

D

   

odpadá

 

(Nv)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 3.hod

7.G

3.hod

Aj

Aj1

(306)

změna

Cihelková Jitka

 

8.F

2.hod

Chv

 

(304)

navíc

Nejmanová Libuše

 
 

2.hod

Nj

A1

 

odpadá

 

(Ks)

 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Ci)

 

0., 1., 3.- 9. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři