Suplování:   Čtvrtek 5.5.2016 (Šestý)

datum výpisu: 5.5.2016 (9:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.F

           

Pře

     

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

8.F

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Nosková Iva

-

-

-

-

-

..

-

-

-

....

Klínská Věra

         

..

....

-

-

 

Landsdorf Jiří

-

-

-

Ci

Ku

Ša

-

-

..

..

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

203

             

Pře

   

205

 

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

Opr

     

206

           

Opr

Opr

Opr

Opr

403

 

Absc

               

VT1

         

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích učitelů:

Buzek Oldřich

4.hod

odpadá

Aj

8.F (A1)

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

Aj

4.A (Vv)

 

Maturita

Cihelková Jitka

2.hod

odpadá

Aj

8.F (A2)

 

Maturita

 

3.hod

supl. (Ln)

Z

1.A

(401)

 

Coubalová Lada

7.hod

změna

IVT

4.G (VT1)

(VT2)

 
 

8.hod

změna

IVT

4.F (VT1)

(VT2)

 
 

9.hod

změna

IVT

6.F (IT1)

(VT2)

 

Franc Tomáš

6.hod

změna

M

2.F (Aj 2)

(203)

 

Hemerová Michaela

1.hod

změna

M

4.F (Chl)

(304)

 
 

7.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak 3)+

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak 3)+

 

Maturita

Kalová Dagmar

5.hod

změna

Šj

6.G (Aj1)

(J1)

 

Klopacz Zuzana

1.hod

výměna >>

Z

2.F

 

na 2.5. 8.hod

Kosek Dagmar Inge

2.hod

odpadá

Nj

8.F (A1)

 

Maturita

Kovalovská Zdenka

2.hod

odpadá

Nj

4.A (Nj)

 

Maturita

Kunovjánková Eva

2.hod

odpadá

Šj

4.A (Šj)

 

Maturita

 

4.hod

supl. (Ln)

Z

3.G

(301)

 
 

4.hod

odpadá

Šj

8.F (A2)

 

Maturita

Navrátilová Danuše

7.hod

odpadá

LiS

8.F (LS)+

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

LiS

8.F (LS)+

 

Maturita

Nejmanová Libuše

3.hod

odpadá

Čj

8.F

 

Maturita

Plachý Petr

3.hod

odpadá

Čj

4.A

 

Maturita

Procházková Hana

1.hod

výměna <<

Bi

2.F

(206)

z 2.5. 8.hod

 

6.hod

přesun <<

Tv

1.G (Dív)

(Tm)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Tv

1.G (Dív)

 

na 6.hod

Rozumová Iveta

0.hod

odpadá

MS

8.F (MS)+

 

Maturita

 

1.hod

odpadá

MS

8.F (MS)+

 

Maturita

 

6.hod

změna

IVT

2.A (VT2)

(403)

 

Skokanová Zuzana

3.hod

změna

M

1.G

(103)

 
 

4.hod

odpadá

M

4.A

 

Maturita

Sobotová Lenka

3.hod

změna

Bi

6.G

(406)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

1.F (Dív)

 

Přednáška

Stárková Pavla

0.hod

odpadá

CsSV

8.F (CsSV)+

 

Maturita

 

1.hod

odpadá

CsSV

8.F (CsSV)+

 

Maturita

Šašková Vlasta

5.hod

supl. (Ln)

Z

2.A

(301)

 

Švarcová Eva

4.hod

změna

Aj

7.F (Nj)

(104)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

4.A (Hv)

 

Maturita

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Z

 

(401)

supluje

Cihelková Jitka

(Ln)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ln)

1.F

skup Dív: 6. hod Přednáška

1.G

3.hod

M

 

(103)

změna

Skokanová Zuzana

 
 

6.hod

Tv

Dív

(Tm)

přesun <<

Procházková Hana

z 7.hod

 

7.hod

Tv

Dív

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

5.hod

Z

 

(301)

supluje

Šašková Vlasta

(Ln)

 

6.hod

IVT

VT2

(403)

změna

Rozumová Iveta

 

2.F

1.hod

Bi

 

(206)

výměna <<

Procházková Hana

z 2.5. (Po) 8.hod

 

1.hod

Z

   

výměna >>

 

na 2.5. (Po) 8.hod

 

6.hod

M

Aj 2

(203)

změna

Franc Tomáš

 

3.G

4.hod

Z

 

(301)

supluje

Kunovjánková Eva

(Ln)

4.A

0.- 9. hod Maturita

4.F

1.hod

M

Chl

(304)

změna

Hemerová Michaela

 
 

8.hod

IVT

VT1

(VT2)

změna

Coubalová Lada

 

4.G

7.hod

IVT

VT1

(VT2)

změna

Coubalová Lada

 

5.F

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ln)

5.G

5.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Kn)

6.F

9.hod

IVT

IT1

(VT2)

změna

Coubalová Lada

 

6.G

3.hod

Bi

 

(406)

změna

Sobotová Lenka

 
 

5.hod

Šj

Aj1

(J1)

změna

Kalová Dagmar

 

7.F

4.hod

Aj

Nj

(104)

změna

Švarcová Eva

 

8.F

0.- 9. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři