Žáci třídy 7.F, kteří nejeli na sportovní kurz, se učastní výuky spolu se třídou 6.F.
Žáci třídy 7.G, kteří nejeli na sportovní kurz, se učastní výuky spolu se třídou 6.G.
Žáci třídy 3.A, kteří nejeli na sportovní kurz, se učastní výuky spolu se třídou 2.A
Žáci třídy 2.F, kteří nejeli na poznávací zájezd, se účastní výuky spolu se třídou 1.F.
Žáci třídy 2.G, kteří nejeli na poznávací zájezd, se účastní výuky spolu se třídou 1.G.

Suplování:   Pondělí 19.6.2017 (První)

datum výpisu: 16.6.2017 (11:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.F

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

2.G

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

3.A

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

4.A

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

7.F

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

7.G

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

8.F

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

8.G

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Buzek Oldřich

-

..

....

..

..

..

..

-

-

-

Cihelková Jitka

-

..

..

....

Dv

..

..

-

-

-

Hemerová Michaela

-

-

Ne

-

Dv

..

-

-

-

-

Jedličková Markéta

-

..

....

..

..

....

..

..

-

-

Klopacz Zuzana

-

-

-

-

-

-

Pl

..

-

-

Knypl Jaroslav

-

..

-

-

Pz

Šv

....

....

..

-

Landsdorf Jiří

-

-

-

-

-

..

-

..

..

..

Mansfeldová Jana

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Pěničková Helena

-

Br

Pd

....

-

..

..

-

-

-

Skokanová Zuzana

         

..

..

....

..

 

Sobotová Lenka

-

Mo

..

-

-

Šf

..

-

-

-

Širl Radim

-

-

..

-

....

-

Bt

-

..

..

Wokounová Miroslava

-

....

..

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kaufmann Marek

4.hod

odpadá

M

3.A

 

Sportovní kurz

Bátrlová Jana

1.hod

odpadá

Šj

7.G (Aj1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Šj

3.A (Aj 1)

 

Sportovní kurz

Bárta Jan

1.hod

supl. (Pě)

D

5.F

(Ch)

 
 

1.hod

odpadá

NDS

4.A (NDS)+

 

Absolventi

 

2.hod

odpadá

NDS

4.A (NDS)+

 

Absolventi

 

8.hod

odpadá

D

3.A

 

Sportovní kurz

Bartošic Vlastimil

3.hod

odpadá

Fy

7.F (F1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Fy

7.F (F1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Šr)

Fy

1.G

(304)

 
 

7.hod

odpadá

Fy

7.F

 

Sportovní kurz

Buzek Oldřich

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Cihelková Jitka

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Coubalová Lada

7.hod

přesun <<

IVT

6.G (Aj2)

(VT1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

IVT

6.G (Aj2)

 

na 7.hod

Dvořáková Jana

4.hod

spojeno (Hm)

M

6.F (Aj1)

(204)

 
 

4.hod

supl. (Ci)

M

6.F (Aj2)

(204)

 
 

4.hod

odpadá

M

8.F

 

Absolventi

Fialová Jitka

3.hod

odpadá

Aj

7.G (Aj2)

 

Sportovní kurz

Franc Tomáš

8.hod

odpadá

CsF

8.G (CsF)+

 

Absolventi

 

9.hod

odpadá

CsF

8.G (CsF)+

 

Absolventi

Hemerová Michaela

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Jedličková Gabriela

3.hod

odpadá

Nj

3.A (Aj 2)

 

Sportovní kurz

Jedličková Markéta

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Klínská Věra

1.hod

odpadá

Fj

2.F (Fj)

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

odpadá

Fj

7.F (Aj1)

 

Sportovní kurz

Klopacz Zuzana

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Knypl Jaroslav

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Kosek Dagmar Inge

1.hod

odpadá

Nj

2.F (Nj)

 

Poznávací zájezd

 

4.hod

odpadá

Nj

2.G (Nj)

 

Poznávací zájezd

Krajčová Jitka

3.hod

odpadá

CH

7.F (CH2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

CH

7.F (CH2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

CH

3.A

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

CH

7.F

 

Sportovní kurz

Krulíková Světlana

6.hod

odpadá

Tv

4.A (Dív)

 

Absolventi

Kunovjánková Eva

1.hod

odpadá

Šj

7.G (Aj2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Šj

2.G (Šj)

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

odpadá

Šj

4.A (Šj)

 

Absolventi

Landsdorf Jiří

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Lorenc Jan

8.hod

odpadá

CsB

4.A (CsB)+

 

Absolventi

 

9.hod

odpadá

CsB

4.A (CsB)+

 

Absolventi

Moravcová Renata

1.hod

supl. (Sb)

Čj

4.F

(Bi)

 
 

7.hod

odpadá

Hv

2.G (Aj1)

 

Poznávací zájezd

Navrátilová Danuše

3.hod

odpadá

Čj

4.A

 

Absolventi

Nejmanová Libuše

2.hod

spojeno (Hm)

Čj

1.A (Aj2)

(305)

 

Nováková Eliška

3.hod

odpadá

D

2.G

 

Poznávací zájezd

Padevětová Markéta

2.hod

supl. (Pě)

CH

3.F

(Ch)

 
 

4.hod

odpadá

Aj

7.G (Aj1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Aj

8.F (Fj)

 

Absolventi

 

8.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak1)+

 

Absolventi

 

9.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak1)+

 

Absolventi

Plachý Petr

3.hod

odpadá

Čj

8.G

 

Absolventi

 

5.hod

odpadá

Vv

2.F (Aj1)

 

Poznávací zájezd

 

6.hod

supl. (Kř)

Vv

3.F

(401)

 
 

6.hod

odpadá

Čj

8.G (Aj1)

 

Absolventi

Růžičková Blanka

6.hod

odpadá

ZsV

7.G

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

ZsV

7.F

 

Sportovní kurz

Říhová Lenka

4.hod

odpadá

Hv

2.F (Aj2)

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

přesun >>

Hv

1.F (Aj1)

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Hv

1.F (Aj1)

(Hv)

z 5.hod

Skokanová Zuzana

4.hod

odpadá

M

4.A

 

Absolventi

Sobotová Lenka

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Sůrová Jana

1.hod

odpadá

Čj

2.G (Aj2)

 

Poznávací zájezd

 

3.hod

supl. (Mn)

Čj

6.G (Aj2)

(Vv)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

2.F

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

odpadá

Čj

2.G

 

Poznávací zájezd

 

6.hod

odpadá

Hv

2.F (Aj1)

 

Poznávací zájezd

Šafaříková Hana

2.hod

odpadá

M

7.F

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Sb)

M

1.G

(Bi)

 

Širl Radim

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Švarcová Eva

2.hod

odpadá

Tv

2.F (Chl)

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

supl. (Kp)

Tv

4.F (Chl)

(Tv)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

7.F (Aj2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Aj

8.F (Nj)

 

Absolventi

Vaňková Lucie

5.hod

navíc

Čj

1.F

(103)

 
 

5.hod

odpadá

Šj

8.G (Šj)

 

Absolventi

Vrbecká Procházková Hana

4.hod

supl. (Kp)

Tv

3.G (Chl)

(Tv)

 

Vyhlídalová Jana

1.hod

odpadá

Čj

3.A

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Čj

8.F

 

Absolventi

 

4.hod

odpadá

Čj

7.G (Aj2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Čj

7.G

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Čj

8.F (Fj)

 

Absolventi

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Čj

Aj2

(305)

spojí

Nejmanová Libuše

(Hm)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Sk)

1.F

1.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Mn)

 

5.hod

Čj

 

(103)

navíc

Vaňková Lucie

 
 

5.hod

M

Aj2

 

odpadá

 

(Sk)

 

5.hod

Hv

Aj1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

Hv

Aj1

(Hv)

přesun <<

Říhová Lenka

z 5.hod

 

6.hod

M

Aj1

 

odpadá

 

(Sk)

1.G

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

M

 

(Bi)

supluje

Šafaříková Hana

(Sb)

 

6.hod

Fy

 

(304)

supluje

Bartošic Vlastimil

(Šr)

2.A

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ln)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ln)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ln)

2.F

0.- 9. hod Poznávací zájezd

2.G

0.- 9. hod Poznávací zájezd

3.A

0.- 9. hod Sportovní kurz

3.F

2.hod

CH

 

(Ch)

supluje

Padevětová Markéta

(Pě)

 

6.hod

Vv

 

(401)

supluje

Plachý Petr

(Kř)

3.G

1.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Bu)

 

4.hod

Tv

Chl

(Tv)

supluje

Vrbecká Procházková Hana

(Kp)

4.A

0.- 9. hod Absolventi

4.F

1.hod

Čj

 

(Bi)

supluje

Moravcová Renata

(Sb)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tv)

supluje

Švarcová Eva

(Kp)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

4.G

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

5.F

1.hod

D

 

(Ch)

supluje

Bárta Jan

(Pě)

6.F

4.hod

M

Aj1

(204)

spojí

Dvořáková Jana

(Hm)

 

4.hod

M

Aj2

(204)

supluje

Dvořáková Jana

(Ci)

 

5.hod

CH

L2

 

odpadá

 

(Pě)

 

6.hod

CH

L2

 

odpadá

 

(Pě)

6.G

3.hod

Čj

Aj2

(Vv)

supluje

Sůrová Jana

(Mn)

 

7.hod

IVT

Aj2

(VT1)

přesun <<

Coubalová Lada

z 9.hod

 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Ln)

 

9.hod

IVT

Aj2

 

přesun >>

 

na 7.hod

7.F

0.- 9. hod Sportovní kurz

7.G

0.- 9. hod Sportovní kurz

8.F

0.- 9. hod Absolventi

8.G

0.- 9. hod Absolventi

 

Zpracováno v systému Bakaláři