Žáci třídy 2.F, kteří nejeli na poznávací zájezd, se účastní výuky spolu se třídou 1.F.
Žáci třídy 2.G, kteří nejeli na poznávací zájezd, se účastní výuky spolu se třídou 1.G.

Suplování:   Čtvrtek 22.6.2017 (První)

datum výpisu: 21.6.2017 (12:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.F

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

2.G

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

PozZ

4.A

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

8.F

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

8.G

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Abso

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bátrlová Jana

       

....

         

Buzek Oldřich

-

-

-

-

Vy

..

..

-

-

-

Cihelková Jitka

-

Dv

....

..

Vy

..

....

-

-

-

Mansfeldová Jana

-

-

Nk

-

Je

-

Šv

-

-

-

Nejmanová Libuše

     

..

Va

..

     

Pěničková Helena

..

..

....

..

-

..

..

....

..

-

Rozumová Iveta

         

..

....

     

Širl Radim

-

....

Hm

Sk

-

-

-

-

-

-

Švarcová Eva

 

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Kučerová Olga

5.hod

odpadá

CH

2.F

 

Poznávací zájezd

Nosková Iva

3.hod

přesun <<

M

1.A (Aj1)

(305)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

M

1.A (Aj1)

 

na 3.hod

Bátrlová Jana

4. hod Obecný pedagogický dozor

Bárta Jan

0.hod

odpadá

DV

8.G (DV1)+

 

Absolventi

 

1.hod

odpadá

DV

8.G (DV1)+

 

Absolventi

Buzek Oldřich

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Cihelková Jitka

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Dvořáková Jana

1.hod

spojeno (Ci)

M

6.F (Aj2)

(205)

 
 

3.hod

odpadá

M

8.F (Fj)

 

Absolventi

 

5.hod

přesun <<

M

4.F (A2)

(203)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

M

8.F (Nj)

 

Absolventi

 

6.hod

přesun >>

M

4.F (A2)

 

na 5.hod

Fialová Jitka

0.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak)+

 

Absolventi

 

1.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak)+

 

Absolventi

Hemerová Michaela

1.hod

odpadá

Aj

1.A (Aj1)

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Šr)

Aj

5.G (A2)

(301)

 
 

3.hod

odpadá

M

2.F

 

Poznávací zájezd

 

4.hod

změna

Aj

1.A (Aj2)

(305)

 
 

4.hod

navíc

Aj

1.A (Aj1)

(305)

 
 

6.hod

odpadá

M

2.F (Aj1)

 

Poznávací zájezd

Jedličková Gabriela

4.hod

supl. (Mn)

Nj

7.F (Aj2)

(J1)

 
 

5.hod

odpadá

Nj

4.A (Nj)

 

Absolventi

Jedličková Markéta

6.hod

odpadá

Tv

2.G (Chl)

 

Poznávací zájezd

 

7.hod

odpadá

Ban

8.G (Ban)+

 

Absolventi

 

8.hod

odpadá

Ban

8.G (Ban)+

 

Absolventi

Klínská Věra

1.hod

odpadá

Fj

2.F (Fj)

 

Poznávací zájezd

 

2.hod

odpadá

Fj

8.F (Fj)

 

Absolventi

Knypl Jaroslav

6.hod

odpadá

Tv

8.G (Chl)

 

Absolventi

Kosek Dagmar Inge

1.hod

odpadá

Nj

2.F (Nj)

 

Poznávací zájezd

 

2.hod

odpadá

Nj

2.G (Nj)

 

Poznávací zájezd

 

3.hod

přesun <<

Nj

1.A (Nj)

(306)

z 5.hod

 

3.hod

odpadá

Nj

8.F (Nj)

 

Absolventi

 

5.hod

přesun <<

Nj

1.A (Nj)

(305)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

Nj

1.A (Nj)

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun >>

Nj

1.A (Nj)

 

na 5.hod

Kunovjánková Eva

2.hod

odpadá

Šj

4.A (Šj)

 

Absolventi

Landsdorf Jiří

6.hod

přesun <<

Z

6.F

(301)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Z

6.F

 

na 6.hod

Navrátilová Danuše

4.hod

odpadá

Čj

4.A

 

Absolventi

Nejmanová Libuše

1.hod

navíc

Čj

1.A (Aj1)

(303)

 

Nováková Eliška

2.hod

supl. (Mn)

Aj

6.G (Aj2)

(J2)

 
 

2.hod

odpadá

D

2.F

 

Poznávací zájezd

 

4.hod

odpadá

D

2.G

 

Poznávací zájezd

Padevětová Markéta

5.hod

odpadá

Aj

8.F (Fj)

 

Absolventi

Patová Renata

2.hod

odpadá

Vv

2.G (Šj)

 

Poznávací zájezd

Plachý Petr

2.hod

odpadá

Čj

8.G

 

Absolventi

 

4.hod

odpadá

Vv

2.F (Aj2)

 

Poznávací zájezd

Růžičková Blanka

0.hod

odpadá

SV

8.G (SvV1)+

 

Absolventi

 

1.hod

odpadá

SV

8.G (SvV1)+

 

Absolventi

 

7.hod

odpadá

SVpe

8.G (SvPE)+

 

Absolventi

 

8.hod

odpadá

SVpe

8.G (SvPE)+

 

Absolventi

Skokanová Zuzana

1.hod

odpadá

M

2.G

 

Poznávací zájezd

 

2.hod

odpadá

M

4.A (Nj)

 

Absolventi

 

3.hod

supl. (Šr)

M

1.F

(205)

 
 

3.hod

odpadá

M

4.A

 

Absolventi

Sobotová Lenka

5.hod

odpadá

Tv

8.G (Dív)

 

Absolventi

Sůrová Jana

3.hod

supl. (Ne)

Čj

1.G (Aj2)

(304)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

2.G

 

Poznávací zájezd

 

4.hod

odpadá

Čj

2.F (Aj1)

 

Poznávací zájezd

 

5.hod

odpadá

Čj

2.G (Aj1)

 

Poznávací zájezd

Širl Radim

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Švarcová Eva

2.hod

odpadá

Aj

8.F (Nj)

 

Absolventi

 

6.hod

supl. (Mn)

Aj

1.F (Aj1)

(103)

 

Vaňková Lucie

3.hod

odpadá

Šj

8.G (Šj)

 

Absolventi

 

5.hod

supl. (Ne)

Čj

1.G (Aj1)

(304)

 

Vrbecká Procházková Hana

6.hod

odpadá

Tv

2.G (Dív)

 

Poznávací zájezd

Vyhlídalová Jana

4.hod

supl. (Bu)

Čj

3.A (Aj 1)

(403)

 
 

4.hod

spojeno (Ci)

Čj

3.A (Aj 2)

(403)

 
 

4.hod

odpadá

Čj

8.F

 

Absolventi

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Čj

Aj1

(303)

navíc

Nejmanová Libuše

 
 

1.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Hm)

 

3.hod

Nj

Nj

(306)

přesun <<

Kosek Dagmar Inge

z 5.hod

 

3.hod

M

Aj1

(305)

přesun <<

Nosková Iva

z 5.hod

 

3.hod

CH

   

odpadá

 

(Pě)

 

4.hod

Aj

Aj2

(305)

změna

Hemerová Michaela

 
 

4.hod

Aj

Aj1

(305)

navíc

Hemerová Michaela

 
 

4.hod

Čj

Aj1

 

odpadá

 

(Ne)

 

5.hod

Nj

Nj

(305)

přesun <<

Kosek Dagmar Inge

z 6.hod

 

5.hod

M

Aj1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

Nj

Nj

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Nj

Nj

 

přesun >>

 

na 5.hod

1.F

3.hod

M

 

(205)

supluje

Skokanová Zuzana

(Šr)

 

6.hod

Aj

Aj1

(103)

supluje

Švarcová Eva

(Mn)

1.G

3.hod

Čj

Aj2

(304)

supluje

Sůrová Jana

(Ne)

 

5.hod

Čj

Aj1

(304)

supluje

Vaňková Lucie

(Ne)

2.F

0.- 9. hod Poznávací zájezd

2.G

0.- 9. hod Poznávací zájezd

3.A

4.hod

Čj

Aj 1

(403)

supluje

Vyhlídalová Jana

(Bu)

 

4.hod

Čj

Aj 2

(403)

spojí

Vyhlídalová Jana

(Ci)

4.A

0.- 9. hod Absolventi

4.F

5.hod

M

A2

(203)

přesun <<

Dvořáková Jana

z 6.hod

 

5.hod

IVT

A2

 

odpadá

 

(Ro)

 

6.hod

M

A2

 

přesun >>

 

na 5.hod

5.F

5.hod

CH

L3

 

odpadá

 

(Pě)

 

6.hod

CH

L3

 

odpadá

 

(Pě)

5.G

2.hod

Aj

A2

(301)

supluje

Hemerová Michaela

(Šr)

6.F

1.hod

M

Aj2

(205)

spojí

Dvořáková Jana

(Ci)

 

6.hod

Z

 

(301)

přesun <<

Landsdorf Jiří

z 9.hod

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Ne)

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(Pě)

 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 6.hod

6.G

2.hod

Aj

Aj2

(J2)

supluje

Nováková Eliška

(Mn)

7.F

1.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Šv)

 

4.hod

Nj

Aj2

(J1)

supluje

Jedličková Gabriela

(Mn)

8.F

0.- 9. hod Absolventi

8.G

0.- 9. hod Absolventi

 

Zpracováno v systému Bakaláři