Suplování:   Pondělí 11.9.2017 (Druhý)

datum výpisu: 10.9.2017 (16:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

1.F

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

1.G

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Nosková Iva

-

-

-

Kt

Bt

-

-

-

-

-

Bárta Jan

-

-

-

....

..

Ří

....

-

..

..

Cihelková Jitka

-

Dv

Vy

Kl

Kt

....

-

-

-

Hemerová Michaela

-

Dv

....

             

Jedličková Markéta

-

..

Kt

....

Šv

....

..

-

-

Klopacz Zuzana

-

-

-

Pl

....

....

-

..

..

Knypl Jaroslav

-

..

Šv

..

-

Lo

-

..

..

Krajčová Jitka

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Krulíková Světlana

-

-

Šv

Ma

Šv

-

Lo

..

-

-

Landsdorf Jiří

-

Sl

-

-

Šv

-

..

..

..

Sobotová Lenka

-

-

-

-

..

Pl

..

....

..

-

Šafaříková Hana

-

..

....

Wo

-

....

..

-

..

..

Vrbecká Procházková Hana

-

-

....

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kučerová Olga

4.hod

přesun <<

CH

4.G

(210)

z 13.9. 6.hod

Nosková Iva

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Bátrlová Jana

4.hod

přesun <<

Šj

5.G (Šj)

(109)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Šj

5.G (Šj)

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

NŠj

1.G (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

Bartošic Vlastimil

4.hod

supl. (Ns)

M

2.A (Aj2)

(305)

 
 

6.hod

odpadá

Fy

1.A (S1)

 

Seznamovací pobyt

 

7.hod

odpadá

Fy

1.A (S1)

 

Seznamovací pobyt

Benešová Věra

1.hod

odpadá

Z

1.A

 

Seznamovací pobyt

Coubalová Lada

9.hod

odpadá

IVT

1.A (Hv)

 

Seznamovací pobyt

Dvořáková Jana

1.hod

spojeno (Hm)

M

7.F (Aj1)

(203)

 
 

1.hod

supl. (Ci)

M

7.F (Aj2)

(203)

 
 

2.hod

odpadá

M

1.F

 

Seznamovací pobyt

Hemerová Michaela

0.- 2. hod Obecný pedagogický dozor

Jedličková Gabriela

4.hod

přesun <<

Nj

5.G (Nj)

(104)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

Nj

1.A (Nj)

 

Seznamovací pobyt

 

7.hod

přesun >>

Nj

5.G (Nj)

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

NNj

1.F (Nj)

 

Seznamovací pobyt

Jedličková Markéta

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Kalová Dagmar

4.hod

supl. (Ci)

Aj

3.G (Aj1)

(406)

 
 

4.hod

odpadá

Šj

1.A (Šj)

 

Seznamovací pobyt

Klopacz Zuzana

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Knypl Jaroslav

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Kosek Dagmar Inge

8.hod

odpadá

NNj

1.F (Nj2)

 

Seznamovací pobyt

Krajčová Jitka

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Krulíková Světlana

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Kutálek Jaroslav

2.hod

supl. (Jm)

Bi

2.A

(Bi)

 
 

2.hod

odpadá

M

1.G (Aj2)

 

Seznamovací pobyt

 

3.hod

supl. (Ns)

M

2.A

(305)

 
 

4.hod

odpadá

M

1.G (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

 

5.hod

spojeno (Ci)

M

6.F (A2)

(204)

 
 

6.hod

odpadá

M

1.G

 

Seznamovací pobyt

Landsdorf Jiří

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Lorenc Jan

5.hod

supl. (Kp)

Tv

2.G (Chl)

(Tps)

 
 

6.hod

supl. (Ká)

Tv

2.G (Dív)

(Tps)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

1.A (S3)

 

Seznamovací pobyt

 

7.hod

odpadá

Bi

1.A (S3)

 

Seznamovací pobyt

Marešová Martina

3.hod

supl. (Ká)

Tv

6.F (Dív)

(VT2)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

1.F (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

Padevětová Markéta

6.hod

odpadá

Aj

1.F (Aj2)

 

Seznamovací pobyt

Patová Renata

9.hod

odpadá

Vv

1.A (Vv)

 

Seznamovací pobyt

Plachý Petr

3.hod

supl. (Kř)

Vv

4.F

(301)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

1.A

 

Seznamovací pobyt

 

5.hod

supl. (Sb)

Bi

2.F

(306)

 
 

5.hod

odpadá

Vv

1.F (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

Puchmajerová Jitka

3.hod

odpadá

Fy

1.G

 

Seznamovací pobyt

Rozumová Iveta

8.hod

odpadá

IVT

1.A (Vv)

 

Seznamovací pobyt

Růžičková Blanka

1.hod

odpadá

Ov

1.F

 

Seznamovací pobyt

 

2.hod

odpadá

ZsV

1.A

 

Seznamovací pobyt

 

5.hod

supl. (Ln)

ZsV

7.F

(401)

 
 

5.hod

odpadá

Ov

1.G

 

Seznamovací pobyt

 

6.hod

supl. (Kř)

ZsV

5.F (Dív)

(203)

 
 

6.hod

spojeno (Kp)

ZsV

5.F (Chl)

(203)

 

Říhová Lenka

5.hod

supl. (Br)

Hv

4.F

(206)

 
 

5.hod

odpadá

Hv

1.F (Aj2)

 

Seznamovací pobyt

 

9.hod

odpadá

Hv

1.G (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

Skolilová Ilona

1.hod

supl. (Ln)

Čj

3.A

(301)

 
 

1.hod

odpadá

Čj

1.G

 

Seznamovací pobyt

Sobotová Lenka

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Sůrová Jana

2.hod

spojeno (Ci)

Čj

3.G (Aj2)

(104)

 
 

3.hod

supl. (Jm)

Čj

7.G

(Bi)

 
 

8.hod

odpadá

Hv

1.A (Hv)

 

Seznamovací pobyt

Šafaříková Hana

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Švarcová Eva

2.hod

spojeno (Ká)

Tv

4.G (Dív)

(Tv)

 
 

2.hod

supl. (Kp)

Tv

4.G (Chl)

(Tv)

 
 

2.hod

odpadá

Aj

1.G (Aj1)

 

Seznamovací pobyt

 

4.hod

spojeno (Ln)

Tv

2.F (Chl)

(Tv)

 
 

4.hod

supl. (Ká)

Tv

2.F (Dív)

(Tv)

 
 

4.hod

odpadá

Aj

1.G (Aj2)

 

Seznamovací pobyt

 

5.hod

spojeno (Jm)

Tv

3.G (Chl)

(Tv)

 

Vrbecká Procházková Hana

0.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Vyhlídalová Jana

3.hod

spojeno (Ci)

Čj

4.A (Aj 2)

(103)

 

Wokounová Miroslava

3.hod

supl. (Šf)

M

8.F

(404)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Seznamovací pobyt

1.F

0.- 9. hod Seznamovací pobyt

1.G

0.- 9. hod Seznamovací pobyt

2.A

2.hod

Bi

 

(Bi)

supluje

Kutálek Jaroslav

(Jm)

 

3.hod

M

 

(305)

supluje

Kutálek Jaroslav

(Ns)

 

4.hod

M

Aj2

(305)

supluje

Bartošic Vlastimil

(Ns)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Kř)

 

9.hod

D

   

odpadá

 

(Br)

2.F

4.hod

Tv

Chl

(Tv)

spojí

Švarcová Eva

(Ln)

 

4.hod

Tv

Dív

(Tv)

supluje

Švarcová Eva

(Ká)

 

5.hod

Bi

 

(306)

supluje

Plachý Petr

(Sb)

2.G

5.hod

Tv

Chl

(Tps)

supluje

Lorenc Jan

(Kp)

 

6.hod

Tv

Dív

(Tps)

supluje

Lorenc Jan

(Ká)

3.A

1.hod

Čj

 

(301)

supluje

Skolilová Ilona

(Ln)

 

8.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

 

9.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

3.G

2.hod

Čj

Aj2

(104)

spojí

Sůrová Jana

(Ci)

 

4.hod

Aj

Aj1

(406)

supluje

Kalová Dagmar

(Ci)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tv)

spojí

Švarcová Eva

(Jm)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sb)

 

8.hod

Bi

Dív

 

odpadá

 

(Sb)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

4.A

3.hod

Čj

Aj 2

(103)

spojí

Vyhlídalová Jana

(Ci)

4.F

3.hod

Vv

 

(301)

supluje

Plachý Petr

(Kř)

 

5.hod

Hv

 

(206)

supluje

Říhová Lenka

(Br)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

4.G

2.hod

Tv

Dív

(Tv)

spojí

Švarcová Eva

(Ká)

 

2.hod

Tv

Chl

(Tv)

supluje

Švarcová Eva

(Kp)

 

4.hod

CH

 

(210)

přesun <<

Kučerová Olga

z 13.9. (St) 6.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Br)

5.F

6.hod

ZsV

Dív

(203)

supluje

Růžičková Blanka

(Kř)

 

6.hod

ZsV

Chl

(203)

spojí

Růžičková Blanka

(Kp)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Kř)

5.G

4.hod

Nj

Nj

(104)

přesun <<

Jedličková Gabriela

z 7.hod

 

4.hod

Šj

Šj

(109)

přesun <<

Bátrlová Jana

z 7.hod

 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sb)

 

7.hod

Nj

Nj

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

Šj

Šj

 

přesun >>

 

na 4.hod

6.F

3.hod

Tv

Dív

(VT2)

supluje

Marešová Martina

(Ká)

 

5.hod

M

A2

(204)

spojí

Kutálek Jaroslav

(Ci)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Br)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ln)

6.G

1.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ká)

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ln)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ln)

7.F

1.hod

M

Aj1

(203)

spojí

Dvořáková Jana

(Hm)

 

1.hod

M

Aj2

(203)

supluje

Dvořáková Jana

(Ci)

 

5.hod

ZsV

 

(401)

supluje

Růžičková Blanka

(Ln)

 

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Jm)

 

8.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

 

9.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

7.G

1.hod

Tv

TVd

 

odpadá

 

(Jm)

 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kp)

 

3.hod

Čj

 

(Bi)

supluje

Sůrová Jana

(Jm)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

8.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

 

9.hod

CsM

CsM

 

odpadá

 

(Šf)

8.F

3.hod

M

 

(404)

supluje

Wokounová Miroslava

(Šf)

 

Zpracováno v systému Bakaláři