Suplování:   Úterý 30.1.2018 (Čtvrtý)

datum výpisu: 29.1.2018 (13:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

             

OD

OD

OD

1.F

             

OD

OD

OD

1.G

             

OD

OD

OD

2.A

             

OD

OD

OD

2.F

             

OD

OD

OD

2.G

             

OD

OD

OD

3.A

             

OD

OD

OD

3.F

             

OD

OD

OD

3.G

             

OD

OD

OD

4.A

             

OD

OD

OD

4.F

             

OD

OD

OD

4.G

             

OD

OD

OD

5.F

             

OD

OD

OD

5.G

             

OD

OD

OD

6.F

             

OD

OD

OD

6.G

             

OD

OD

OD

7.F

             

OD

OD

OD

7.G

             

OD

OD

OD

8.F

             

OD

OD

OD

8.G

             

OD

OD

OD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bárta Jan

-

-

-

Ba

Bt

-

Sl

..

..

....

Hemerová Michaela

           

Ne

     

Holubová Růžena

   

....

             

Jedličková Markéta

           

..

     

Kalová Dagmar

-

-

-

..

....

-

..

..

-

-

Kosek Dagmar Inge

       

Kv

         

Sobotová Lenka

       

....

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bátrlová Jana

3.hod

supl. (Br)

D

4.G

(210)

 
 

7.hod

odpadá

Šj

4.A (Aj 1)

 

Organizační důvody.

Bartošic Vlastimil

4.hod

supl. (Br)

Fy

6.G

(201)

 
 

8.hod

odpadá

Fy

3.A (S1)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Fy

3.A (S1)

 

Organizační důvody.

Benešová Věra

4.hod

navíc

Šj

3.A (Šj)

(J2)

 

Cihelková Jitka

6.hod

přesun <<

Aj

3.G (Aj2)

(406)

z 7.hod

 

6.hod

odpadá

Aj

3.G (Aj1)

 

zrušeno

 

7.hod

přesun >>

Aj

3.G (Aj2)

 

na 6.hod

Fialová Jitka

8.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak2)+

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Ak

4.A (Ak2)+

 

Organizační důvody.

Franc Tomáš

8.hod

odpadá

Fy

4.F (Aj 2)

 

Organizační důvody.

Hemerová Michaela

7.hod

odpadá

Aj

2.A (Aj2)

 

Organizační důvody.

Holubová Růžena

2. hod Obecný pedagogický dozor

Jedličková Gabriela

3.hod

výměna >>

Nj

3.A (Nj)

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

Nj

3.A (Nj)

(301)

z 3.hod

 

7.hod

odpadá

Nj

4.A (Aj 2)

 

Organizační důvody.

Jedličková Markéta

7.hod

odpadá

Tv

7.G (TVd)

 

Organizační důvody.

 

8.hod

odpadá

Tv

2.A (Dív)

 

Organizační důvody.

Knypl Jaroslav

7.hod

odpadá

Tv

7.G (TVh)

 

Organizační důvody.

Kovalovská Zdenka

4.hod

supl. (Ks)

Nj

3.F (Nj)

(205)

 
 

5.hod

změna

Nj

4.F (Aj 2)

(105)

 

Krajčová Jitka

8.hod

odpadá

CH

3.A (S3)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

CH

3.A (S3)

 

Organizační důvody.

Kunovjánková Eva

7.hod

odpadá

Šj

8.G (Aj2)

 

Organizační důvody.

Landsdorf Jiří

6.hod

výměna <<

Z

7.F

(303)

z 1.2. 5.hod

 

7.hod

odpadá

Tv

3.A (Chl)

 

Organizační důvody.

 

8.hod

odpadá

Tv

2.A (Chl)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Tv

6.G (Chl)

 

Organizační důvody.

Lorenc Jan

8.hod

odpadá

Bi

3.A (S2)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Bi

3.A (S2)

 

Organizační důvody.

Nejmanová Libuše

6.hod

spojeno (Hm)

Čj

2.G (Aj2)

(304)

 
 

8.hod

odpadá

D

2.G

 

Organizační důvody.

Padevětová Markéta

7.hod

odpadá

Aj

8.G (Aj1)

 

Organizační důvody.

Patová Renata

7.hod

odpadá

Vv

5.F (Vv)

 

Organizační důvody.

 

8.hod

odpadá

Vv

6.G (Vv)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Vv

2.A (Vv)

 

Organizační důvody.

Rozumová Iveta

8.hod

odpadá

IVT

4.G (IVT2)

 

Organizační důvody.

Růžičková Blanka

1.hod

výměna <<

Ov

3.F

(109)

z 5.hod

 

3.hod

výměna <<

ZsV

3.A

(404)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

ZsV

3.A

 

na 3.hod

 

5.hod

výměna >>

Ov

3.F

 

na 1.hod

 

6.hod

výměna >>

ZsV

7.F

 

na 1.2. 5.hod

 

8.hod

odpadá

ZsV

5.F

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

ZsV

7.G

 

Organizační důvody.

Říhová Lenka

7.hod

odpadá

Hv

5.F (Hv)

 

Organizační důvody.

 

8.hod

odpadá

Hv

6.G (Hv)

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

Hv

2.A (Hv)

 

Organizační důvody.

Skolilová Ilona

6.hod

supl. (Br)

Čj

3.A

(301)

 

Sobotová Lenka

8.hod

odpadá

BV

4.A (BV)+

 

Organizační důvody.

 

9.hod

odpadá

BV

4.A (BV)+

 

Organizační důvody.

 

4. hod Obecný pedagogický dozor

Sůrová Jana

1.hod

výměna >>

Hv

3.F

 

na 5.hod

 

5.hod

výměna <<

Hv

3.F

(109)

z 1.hod

Širl Radim

8.hod

odpadá

ZsV

5.G

 

Organizační důvody.

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Kl)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

1.F

7.- 9. hod Organizační důvody.

1.G

7.- 9. hod Organizační důvody.

2.A

7.- 9. hod Organizační důvody.

2.F

7.- 9. hod Organizační důvody.

2.G

6.hod

Čj

Aj2

(304)

spojí

Nejmanová Libuše

(Hm)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

3.A

3.hod

ZsV

 

(404)

výměna <<

Růžičková Blanka

z 4.hod

 

3.hod

Nj

Nj

 

výměna >>

 

na 4.hod

 

3.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Kl)

 

4.hod

Nj

Nj

(301)

výměna <<

Jedličková Gabriela

z 3.hod

 

4.hod

Šj

Šj

(J2)

navíc

Benešová Věra

 
 

4.hod

ZsV

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Čj

 

(301)

supluje

Skolilová Ilona

(Br)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

3.F

1.hod

Ov

 

(109)

výměna <<

Růžičková Blanka

z 5.hod

 

1.hod

Hv

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

4.hod

Nj

Nj

(205)

supluje

Kovalovská Zdenka

(Ks)

 

5.hod

Hv

 

(109)

výměna <<

Sůrová Jana

z 1.hod

 

5.hod

Ov

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

3.G

6.hod

Aj

Aj2

(406)

přesun <<

Cihelková Jitka

z 7.hod

 

6.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ci)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

4.A

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Jm)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

4.F

5.hod

Nj

Aj 2

(105)

změna

Kovalovská Zdenka

 
 

7.- 9. hod Organizační důvody.

4.G

3.hod

D

 

(210)

supluje

Bátrlová Jana

(Br)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

5.F

7.- 9. hod Organizační důvody.

5.G

7.- 9. hod Organizační důvody.

6.F

7.- 9. hod Organizační důvody.

6.G

4.hod

Fy

 

(201)

supluje

Bartošic Vlastimil

(Br)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

7.F

6.hod

Z

 

(303)

výměna <<

Landsdorf Jiří

z 1.2. (Čt) 5.hod

 

6.hod

ZsV

   

výměna >>

 

na 1.2. (Čt) 5.hod

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

7.G

7.- 9. hod Organizační důvody.

8.F

7.- 9. hod Organizační důvody.

8.G

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Jm)

 

7.- 9. hod Organizační důvody.

 

Zpracováno v systému Bakaláři